Własna strona internetowa - jaki serwer?

pigment3

Własna strona internetowa - jaki serwer?

Postautor: pigment3 » 25 wrz 2018, 09:02

Cześć !
Mam pytanie może ktoś mi doradzi. Mam stronę swoją na zasadzie wizytówka swojej oferty, adres siedziby i możliwość kontaktu przez stronę. Jaki serwer powinienem wybrać? Nie znam się, słyszałem o chmurze o dedykowanym oraz o VPS. Ktory dla mojej strony będzie wystarczający?

CrystalBizon

Re: Własna strona internetowa - jaki serwer?

Postautor: CrystalBizon » 25 wrz 2018, 13:37

Cba.pl ma całkiem dobry serwer.

poscielowa

Postautor: poscielowa » 27 wrz 2018, 12:19

Z tego co piszesz to na dedykowany bym się nie decydowała, ponieważ jest bardzo drogi i będzie dla Twojej strony za duży. Ja bym bardziej decydowała się na serwer VPS który możesz monitorować i modyfikować z każdego miejsca, gdzie jesteś ;) Serwery VPS są też znacznie tańsze, a znam firmy, które mają postawioną stronę na tym serwerze i mimo, że prowadzą sprzedaż internetową i mailingi, mają duży ruch to VPS im wystarcza. Obecnie niektóry właściciele stron uciekają od dedyków. VPS jest coraz bardziej popularny. Na pewno nie decyduj się na chmurę. Kolega próbował i nie był zachwycony. Zgłoś się do firmy, która sprzedaje serwery VPS i wypróbuj za darmo :)

aleks221

Postautor: aleks221 » 26 paź 2018, 14:20

Znam firmę która dobrze pozycjonuje strony ciekawe portfolio internetowe damtox.pl Pewnie mają w swojej ofercie też budowę czy inną pomoc. W sumie to jest szeroki zakres usług. Zobacz na stronie dokładnie.